DSSmith Kaysersberg > Spoločnosť > Materiály

Materiály

Tento produkt bol zavedený kúpou japonského patentu v spolupráci s "Aquitaine Total Emballage". Obchodná značka Akylux sa zrodila z tohto partnerstva kombináciou "A" z "Aquitane Total Emballage", "K" z Kaysersberg a "LUX" na pomenovanie novovytvoreného luxusného výrobku.

Naše tabule Akylux® sú charakteristiké paralelnými ryhami, ktoré umožnujú jednoduché skladanie a veľmi veľkú pevnosť v tlaku (krížom). Sú ľahké a odolné voči vlhkosti.

Tento netoxický a 100% recyklovateľný materiál je vhodný na kontakt s potravinami, je chemicky inertný a neprodukuje žiaden prach.

Polypropylén sa skladá z uhlíka a vodíka, a tak jeho dokonalé spaľovanie na vzduchu produkuje len oxid uhličitý a vodu.

Vyrobené tabule sa dajú jednoducho upraviť na podložky, prepravky, škatule, skladačky, výplne....

Ponúkame tiež rôzne možnosti spracovania v závislosti od vašich požiadaviek (antistatická, anti-UV,elektrostatická, antikorózna, atď. úprava povrchu).

Akylux

Naše tabule Akyboard® využívajú jedinečnú technológiu vstrekovania, ktorej bublinová alebo plástová štruktúra zabezpečí, že je tabuľa je neohybná a ľahká.

Tento špecifický výrobný postup vytláca a kombinuje 3 vytláča tabule do jednej operácie.

Tenké vrstvy alebo pena sa môžu vrstviť na jednej alebo dvoch stranách, čo ponúka určitý rozsah aplikácií.

Akyboard
Akyboard

Akyplen®, pevná polypropylénová tabuľa, je špeciálne navrhnutá, aby splnala požiadavky grafického priemyslu. Produkt sa ľahko natiera a upravuje a môže ľahko nahradiť PVC, polystyrén alebo lepenku.

Táto tabuľa je vynikajúci produkt na komunikáciu alebo reklamu. Pevný materiál pri teplote okolia sa neláme ani netrhá. Neničí sa pri styku s väčšinou olejov alebo chemikálií. Je recyklovateľný.

Akyplen

kupoly, strešné okná, strechy, krytina, tepelná izolácia, sklá, bazény

Máme široký sortiment polykarbonátových niekoľkovrstvových tabúľ v hrúbke od 4 po 32 mm. Tabule sa upravujú proti UV žiareniu, čo zabezpečuje, že sú plne homogénne a zabezpečujú vynikajúcu izoláciu, transparentnosť, dlhodobú ochranu, hladký exteriérový povrch a možnosť ohýbania.

Rôzna úprava prináša vynikajúce technické vlastnosti oproti porovnateľným produktom, predovšetkým vzhľadom na tepelnú izoláciu a ľahkosť materiálu.

Akyver

Naše zariadenia na výrobu termoplastov nám umožnujú vyrábať duté časti s 3D povrchmi, ako sú tabule, palety, kontajnery, atď.

Tieto bunkové časti HDPE sa vyrábajú špecifickými nástrojmi, vyvinutými v spolupráci so zákazníkom a v súlade s jeho očakávaniami a požiadavkami.

ľahké, neohybné a 100% recyklovateľné sú tieto produkty tými pravými pre náš udržateľný a nákladovo efektívny prístup prispôsobený na potreby všetkých typov priemyslu.

Twin sheet