DSSmith Kaysersberg > Spoločnosť > Technológie

Technológie

  • Lisovanie

Spolu s 30-ročnými skúsenosťami má spoločnosť Kaysersberg Plastics 4 lisovacie jednotky v Európe (Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko a Slovensko), ktoré sa špecializujú na lisovanie dvojvrstvových alebo pevných polypropylénových tabúľ. Pracovisko Kaysersberg sa tiež špecializuje na lisovanie dvojvrstvových polykarbonátových tabúľ.

Tabule sa predávajú ako sa vyrobia, môžu sa však meniť alebo rezať do špecifických balení alebo častí foriem.

Tento postup je vhodný na výrobu podľa požiadaviek zákazníka.

Extrusion

  • Tvarovanie termoplastu

Skupina má výrobnú jednotku v severnom Francúzsku, ktorá sa špecializuje na pretlačované lisované jednoduché a dvojvrstvové PP/HDPE tabuľové rotačné tvarovanie termoplastov.

Tento postup je veľmi vhodný na výrobu podložiek, upevnovacieho príslušenstva, kontajnerov a iných balení pre stredne veľké výrobné kapacity.

Injection

  • Vstrekovanie

Spoločnosť Kaysersberg Plastics má nízkotlakové vstrekovacie zariadenie polyetylénu, ktoré umožnuje výrobu rôznych plastových paliet.

Táto technológia umožnuje výrobu súčastí, ktoré sú ľahšie ako súčasti vyrábané pri vysokom tlaku a pomocou technológií, ktoré nevyužívajú dutiny a zabezpečuje rovnováhu medzi jednoduchosťou používania a životnosťou v tokoch medzi závodmi.

Thermoformage